Ζαφειράκης Βόλλεϋ: Φιλικό παιχνίδι έδωσαν οι παγκορασιδες μας Κ16
Τετάρτη 8 Μαΐου 2024 11:34
![Ζαφειράκης Βόλλεϋ: Φιλικό παιχνίδι έδωσαν οι παγκορασιδες μας Κ16](/photos/big/438145122_758523199723222_8242110609365192618_n.jpg)
Ζαφειράκης Βόλλεϋ: Φιλικό παιχνίδι έδωσαν οι παγκορασιδες μας Κ16 την Μ. Πέμπτη στην Σκυδρα με την ομάδα του Αριστοτελη. Παρά τις απουσίες παίξαν πολύ καλο βολλευ αν και ηττήθηκαν με 3-1 σετ! Ευχαριστούμε πολύ για την πρόσκληση και την φιλοξενία τον κοουτς Τακη Χριστοφορίδη και τις αθλήτριες του Αριστοτελη.