Το Σχολείο Δεύτερης Ευκαιρίας Νάουσας επισκέφθηκε την Εύξεινο Λέσχη
Τρίτη 30 Ιανουαρίου 2024 11:52
![Το Σχολείο Δεύτερης Ευκαιρίας Νάουσας επισκέφθηκε την Εύξεινο Λέσχη](/photos/423004923_831203095476654_3561645444396369124_n.jpg)
Στα πλαίσια της ενημέρωσης και της ευαισθητοποίησης των εκπαιδευομένων, το Σχολείο Δεύτερης Ευκαιρίας - ΣΔΕ Νάουσας φιλοξενήθηκε από την Εύξεινος Λέσχη Ποντίων Νάουσας - Εθνική Βιβλιοθήκη Αργυρουπόλεως. Εκεί ενημερώθηκε για την βιβλιοθήκη, την ιστορία της καθώς και τα κειμήλια που διασώζονται από το 1300-1400 μΧ!