Οι υποψήφιοι του συνδυασμού 'ΝΕΑ ΠΝΟΗ'

Τετάρτη 15 Μαΐου 2019 16:32
Οι υποψήφιοι του συνδυασμού 'ΝΕΑ ΠΝΟΗ'

«ΝΕΑ ΠΝΟΗ»

ΜΥΛΩΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Υποψήφιος Δήμαρχος

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Ανθεμίων (Μέχρι τρεις (3) σταυρούς)

ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΟΡΔΑΝΗ ΑΣΛΑΝΙΔΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΑΤΟΥΡΤΖΙΔΟΥ ΘΕΟΔΟΣΙΑ (ΣΙΣΣΥ) του ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΕΦΡΑΙΜΙΔΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ του ΙΣΣΑΚ

ΚΥΡΚΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
ΛΥΤΗ ΠΕΤΡΟΥΛΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΝΗΣΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
ΣΕΠΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΤΣΙΟΡΝΟΒΙΤΗΣ ΑΡΓΥΡIOΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΦΕΛΑΧΙΔΟΥ – ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Λοιπών Εκλογικών Περιφερειών (Μέχρι έναν (1) σταυρό)

ΑΛΙΑΤΣΗ ΒΑΪΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΝΑΟΥΣΑ)
ΒΑΔΟΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΝΑΟΥΣΑ)
ΒΑΤΑΝΤΖΗ ΑΘΗΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ (ΝΑΟΥΣΑ)
ΓΑΤΟΥΡΤΖΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΝΑΤΑΣΑ) του ΣΤΕΦΑΝΟΥ (ΕΙΡΗΝΟΥΠΟΛΗ) ΓΙΟΚΑΛΑ ΕΥΘΥΜΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΝΑΟΥΣΑ)
ΓΚΑΡΝΕΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ (ΝΑΟΥΣΑ)
ΔΡΑΓΟΥΜΑΝΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ (ΝΑΟΥΣΑ)
ΖΟΥΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΝΑΟΥΣΑ)
ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ (ΝΑΟΥΣΑ)
ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ (ΝΑΟΥΣΑ)
ΚΥΡΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ (ΝΑΟΥΣΑ)
ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ (ΝΑΟΥΣΑ)
ΜΑΣΜΑΝΙΔΟΥ ΑΝΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ (ΕΙΡΗΝΟΥΠΟΛΗ)
ΜΠΑΜΠΑΤΣΗ - ΚΑΡΔΑΚΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΝΑΟΥΣΑ) ΜΥΛΩΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΝΑΟΥΣΑ)
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ -ΤΣΟΜΕΖΙΔΟΥ ΟΛΓΑ του ΠΑΥΛΟΥ (ΝΑΟΥΣΑ) ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ (ΕΙΡΗΝΟΥΠΟΛΗ) ΠΑΠΑΤΑΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΝΑΟΥΣΑ)
ΠΑΡΗΓΟΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ (ΝΑΟΥΣΑ)
ΠΟΥΠΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΝΑΟΥΣΑ)
ΠΡΙΣΤΡΕΜΙΝΟΒΑ ΙΝΓΚΑ του ΒΙΛΙΑΜ (ΝΑΟΥΣΑ)
ΣΑΜΑΡΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ (ΝΑΟΥΣΑ)
ΣΕΡΔΑΡΙΔΟΥ ΕΥΣΕΒΙΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ (ΕΙΡΗΝΟΥΠΟΛΗ)
ΣΙΠΗΤΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ (ΝΑΟΥΣΑ)
ΣΤΟΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΝΑΟΥΣΑ)
ΤΑΤΣΙΚΑ - ΚΑΡΑΤΑΣΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ (ΝΑΟΥΣΑ) ΤΑΤΣΙΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΕΙΡΗΝΟΥΠΟΛΗ) ΤΖΟΥΒΑΡΑΣ ΤΡΥΦΩΝ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΝΑΟΥΣΑ)
ΤΟΣΙΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΝΑΟΥΣΑ)
ΤΣΙΟΧΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΕΟΧΑΡΗ (ΝΑΟΥΣΑ)
ΨΑΘΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΝΑΟΥΣΑ)

 

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Ειρηνούπολης (Μέχρι τρεις (3) σταυρούς)

ΓΑΤΟΥΡΤΖΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΝΑΤΑΣΑ) του ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΜΑΣΜΑΝΙΔΟΥ ΑΝΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ
ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΣΕΡΔΑΡΙΔΟΥ ΕΥΣΕΒΙΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

ΤΑΤΣΙΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Λοιπών Εκλογικών Περιφερειών (Μέχρι έναν (1) σταυρό)

ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΟΡΔΑΝΗ (ΑΝΘΕΜΙΑ) ΑΛΙΑΤΣΗ ΒΑΪΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΝΑΟΥΣΑ)
ΑΣΛΑΝΙΔΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΑΝΘΕΜΙΑ)
ΒΑΔΟΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΝΑΟΥΣΑ)
ΒΑΤΑΝΤΖΗ ΑΘΗΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ (ΝΑΟΥΣΑ)
ΓΑΤΟΥΡΤΖΙΔΟΥ ΘΕΟΔΟΣΙΑ (ΣΙΣΣΥ) του ΣΤΕΦΑΝΟΥ (ΑΝΘΕΜΙΑ) ΓΙΟΚΑΛΑ ΕΥΘΥΜΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΝΑΟΥΣΑ)

ΓΚΑΡΝΕΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ (ΝΑΟΥΣΑ) ΔΡΑΓΟΥΜΑΝΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ (ΝΑΟΥΣΑ) ΕΦΡΑΙΜΙΔΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ του ΙΣΑΑΚ (ΑΝΘΕΜΙΑ)
ΖΟΥΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΝΑΟΥΣΑ) ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ (ΝΑΟΥΣΑ) ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ (ΝΑΟΥΣΑ) ΚΥΡΚΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ (ΑΝΘΕΜΙΑ)

ΚΥΡΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ (ΝΑΟΥΣΑ)
ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ (ΝΑΟΥΣΑ)
ΛΥΤΗ ΠΕΤΡΟΥΛΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΑΝΘΕΜΙΑ)
ΜΠΑΜΠΑΤΣΗ - ΚΑΡΔΑΚΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΝΑΟΥΣΑ) ΜΥΛΩΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΝΑΟΥΣΑ)
ΝΗΣΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΑΝΘΕΜΙΑ) ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ -ΤΣΟΜΕΖΙΔΟΥ ΟΛΓΑ του ΠΑΥΛΟΥ (ΝΑΟΥΣΑ) ΠΑΠΑΤΑΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΝΑΟΥΣΑ) ΠΑΡΗΓΟΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ (ΝΑΟΥΣΑ)
ΠΟΥΠΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΝΑΟΥΣΑ) ΠΡΙΣΤΡΕΜΙΝΟΒΑ ΙΝΓΚΑ του ΒΙΛΙΑΜ (ΝΑΟΥΣΑ)
ΣΑΜΑΡΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ (ΝΑΟΥΣΑ)
ΣΕΠΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΑΝΘΕΜΙΑ) ΣΙΠΗΤΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ (ΝΑΟΥΣΑ)
ΣΤΟΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΝΑΟΥΣΑ)
ΤΑΤΣΙΚΑ - ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ (ΝΑΟΥΣΑ) ΤΖΟΥΒΑΡΑΣ ΤΡΥΦΩΝ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΝΑΟΥΣΑ)
ΤΟΣΙΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΝΑΟΥΣΑ) ΤΣΙΟΡΝΟΒΙΤΗΣ ΑΡΓΥΡIOΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ (ΑΝΘΕΜΙΑ) ΤΣΙΟΧΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΕΟΧΑΡΗ (ΝΑΟΥΣΑ) ΦΕΛΑΧΙΔΟΥ – ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ (ΝΑΟΥΣΑ) ΨΑΘΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΝΑΟΥΣΑ)


«ΝΕΑ ΠΝΟΗ»

ΜΥΛΩΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Υποψήφιος Δήμαρχος

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Νάουσας (Μέχρι τρεις (3) σταυρούς)

ΑΛΙΑΤΣΗ ΒΑΪΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΒΑΔΟΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΒΑΤΑΝΤΖΗ ΑΘΗΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ
ΓΙΟΚΑΛΑ ΕΥΘΥΜΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΓΚΑΡΝΕΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΔΡΑΓΟΥΜΑΝΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΖΟΥΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
ΚΥΡΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ ΜΠΑΜΠΑΤΣΗ – ΚΑΡΔΑΚΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΜΥΛΩΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ -ΤΣΟΜΕΖΙΔΟΥ ΟΛΓΑ του ΠΑΥΛΟΥ ΠΑΠΑΤΑΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΑΡΗΓΟΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
ΠΟΥΠΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΡΙΣΤΡΕΜΙΝΟΒΑ ΙΝΓΚΑ του ΒΙΛΙΑΜ
ΣΑΜΑΡΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΣΙΠΗΤΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
ΣΤΟΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΤΑΤΣΙΚΑ - ΚΑΡΑΤΑΣΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΤΖΟΥΒΑΡΑΣ ΤΡΥΦΩΝ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΤΟΣΙΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΤΣΙΟΧΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΕΟΧΑΡΗ
ΨΑΘΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Λοιπών Εκλογικών Περιφερειών (Μέχρι ένα (1) σταυρό)

ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΟΡΔΑΝΗ (ΑΝΘΕΜΙΑ)
ΑΣΛΑΝΙΔΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΑΝΘΕΜΙΑ)
ΓΑΤΟΥΡΤΖΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΝΑΤΑΣΑ) του ΣΤΕΦΑΝΟΥ (ΕΙΡΗΝΟΥΠΟΛΗ) ΓΑΤΟΥΡΤΖΙΔΟΥ ΘΕΟΔΟΣΙΑ (ΣΙΣΣΥ) του ΣΤΕΦΑΝΟΥ (ΑΝΘΕΜΙΑ) ΕΦΡΑΙΜΙΔΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ του ΙΣΑΑΚ (ΑΝΘΕΜΙΑ)

ΚΥΡΚΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ (ΑΝΘΕΜΙΑ)
ΛΥΤΗ ΠΕΤΡΟΥΛΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΑΝΘΕΜΙΑ)
ΜΑΣΜΑΝΙΔΟΥ ΑΝΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ (ΕΙΡΗΝΟΥΠΟΛΗ) ΝΗΣΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΑΝΘΕΜΙΑ) ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ (ΕΙΡΗΝΟΥΠΟΛΗ) ΣΕΠΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΑΝΘΕΜΙΑ) ΣΕΡΔΑΡΙΔΟΥ ΕΥΣΕΒΙΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ (ΕΙΡΗΝΟΥΠΟΛΗ) ΤΑΤΣΙΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΕΙΡΗΝΟΥΠΟΛΗ) ΤΣΙΟΡΝΟΒΙΤΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ (ΑΝΘΕΜΙΑ) ΦΕΛΑΧΙΔΟΥ – ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ (ΑΝΘΕΜΙΑ)

Share |

Σχόλια χρηστών

Δεν υπάρχουν σχόλια. Συνδεθείτε για να σχολιάσετε το άρθρο.