Kολυμβητική Ακαδημία Νάουσας: Έναρξη εαρινής περιόδου. Δώρο η εγγραφή νένω μελών για το μήνα Μάρτιο
Τετάρτη 28 Φεβρουαρίου 2024 11:24
![Kολυμβητική Ακαδημία Νάουσας: Έναρξη εαρινής περιόδου. Δώρο η εγγραφή νένω μελών για το μήνα Μάρτιο](/photos/big/419567157_432480472502770_3597916725405531249_n.jpg)
Έναρξη εαρινής περιόδου!!
📢 Για 12η συνεχή χρονιά η Κολυμβητική Ακαδημία "ΝΑΟΥΣΑ" σας υποδέχεται στο δημοτικό κολυμβητήριο της Νάουσας. Έλα και συ στη μεγαλύτερη Κολυμβητική οικογένεια της Ημαθίας!
Δώρο η εγγραφή στα νέα μέλη για το μήνα Μάρτιο!! Κάνε άμεσα την κράτηση σου σε ένα από τα διαθέσιμα τμήματα (πρωινά ή απογευματινά) από βρεφικό μέχρι και ενηλίκων.
Τα προγράμματα μας επιμελούνται καθηγητές φυσικής αγωγής με ειδικότητα κολύμβηση.
Για πληροφορίες και εγγραφές μπορείτε να μας καλέσετε στο 6994450490 ή στο 6938954039 ή να μας επισκεφθείτε στη γραμματεία μας στο χώρο του Κολυμβητηρίου στην κα Ολυμπία.