Η Κατερίνα Βάικου του ΕΟΣ Nάουσας στο Παγκόσμιο πρωτάθλημα Διάθλου Εφήβων Νεανίδων
Παρασκευή 23 Φεβρουαρίου 2024 11:31
![Η Κατερίνα Βάικου του ΕΟΣ Nάουσας στο Παγκόσμιο πρωτάθλημα Διάθλου Εφήβων Νεανίδων](/photos/IMG-a0d21c83a622cdc99530a0a54970e68a-V.jpg)
Στο Οτεπά της Εσθονίας διεξάγεται ί το Παγκόσμιο πρωτάθλημα Διάθλου Εφήβων Νεανίδων, από τις 22 Φεβρουαρίου έως και 2 Μαρτίου, με την ελληνική ομάδα να συμμετέχει με τους καλύτερους αθλητές και αθλήτριες. Τον ΕΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ εκπροσωπεί η αθλήτρια Κατερίνα Βάικου και συμμετέχει στους αγώνες συνοδευόμενη από την ομοσπονδιακή προπονήτρια Μαρία Βάικου.