H Κατερίνα Βάϊκου με την ομοσπονδιακή προπονήτρια Μαρία Βάϊκου στο Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Εφήβων Νεανίδων
Σάββατο 10 Φεβρουαρίου 2024 11:26
![H Κατερίνα Βάϊκου με την ομοσπονδιακή προπονήτρια Μαρία Βάϊκου στο Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Εφήβων Νεανίδων](/photos/424989063_911153927382630_3462530877495052998_n.jpg)
Στην αποστολή με την Εθνική ομάδα Διάθλου στο JAkuszyce της Πολωνίας για το Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Εφήβων Νεανίδων που λαμβάνει μέρος, το διάστημα από 5 έως και 12 Φεβρουαρίου συμμετέχει η αθλήτρια του ΕΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ Βάικου Κατερίνα μαζί με την Ομοσπονδιακή προπονήτρια Βάικου Μαρία.